Arama
Menü Kapat

Bref Power Aktiv Tekli Paket Tuvalet Bloğu Çam

Markalar: Breff , Juan Valdez
GTIN: 9000101545807
43,90 ₺

Bref Power Aktiv Tekli Paket Tuvalet Bloğu Çam

Türkiye’nin 1 numaralı tuvalet bloğu markası Bref ile sifon aralarında bile temizlik, hijyen ve ferahlık sağlayabilirsiniz. Hem de bu temizliği sağlarken sizlere sunduğu Çam, Okyanus, Lavanta ve Limon kokulu alternatifleri ile tuvaletinize ferahlık getiriyor.
Bref Power Aktiv, 4 fonksiyonu bir araya getirerek sifon aralarında bile bizim yerimize tuvaletimizde hijyen ve temizlik sağlıyor. Bref’in 4 topunun her biri bambaşka görevlere hizmet ediyor. Hijyenik temizlik, güçlü köpük, güçlü ferahlık ve kireç önleyici fonksiyonları ile her sifonda sizi temizlikle buluşturuyor. Üstelik geliştirilmiş formülü ile Bref Power Aktiv oda kokusu etkisiyle 250 sifona kadar hijyenik temizlik sağlıyor. Siz tuvalet temizliğini Bref’e bırakın ve her sifonda hijyenik temizlik ve ferahlığın keyfini çıkartın.
Tam fayda sağlamak ve ürünü doğru kullanmak için Bref’i suyun akış yönüne doğru yerleştirip, gerisini ona bırakın!
Yoksa siz hala Bref’lemediniz mi? Bref’le Gitsin, Temizlik Bitsin!

Bref Power Aktiv Tekli Paket Tuvalet Bloğu Çam Şehrin en tazesi ve en kalitesi Sarıyer Market’e özel fiyatlar ile Bref Power Aktiv Tekli Paket Tuvalet Bloğu Çam ürününü satın alabilirsiniz. Bref Power Aktiv Tekli Paket Tuvalet Bloğu Çam Juan Valdez markası ile en iyi ürünleri sariyermarket.com’da buluşturuyor. Juan Valdez ‘a ait en iyi ve kaliteli ürünler için sizde Sarıyer Market üzerinden hemen siparişinizi oluşturun.

0.0 0
Kendi yorumunuzu yazın Kapat
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel