Arama
Menü Kapat

Hakkımızda

50 yıldır İstanbul’un Avrupa yakası Sarıyer ve Beşiktaş bölgelerinde perakende sektöründe müşterilerine hizmet veren Sarıyer Marketler Zinciri, kurumsallaşan alt yapısı ve gittikçe büyüyen organizasyonuyla sadece bulunduğu bölgede kalmayıp; İstanbul’un farklı bölgelerinde de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Sarıyer Marketler Zinciri 2011 yılında Simar A.Ş. olarak iş yaşamına devam etmektedir.
Bölgesindeki ününü, sürdürülebilir kalite anlayışındaki taviz vermeyen yapısının yanı sıra, herkesin takdirini toplayan, müşteri memnuniyetine önem veren kalıcı hizmet anlayışı ile kazanmıştır.
Kurmuş olduğu teknolojik alt yapısı, çağdaş mağazaları, sahip olduğu tecrübeli insan kaynağı ve yerel marketler içinde bir ilk olan Online Alışveriş sitesiyle Sarıyer Marketler Zinciri gelişerek, yenilenerek ve büyüyerek müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Temel Değerlerimiz

  • Önce müşteri memnuniyeti
  • Çağdaş çalışma anlayışını kurumla bütünleştirme
  • Müşteriye karşı sorumluluk duygusu ve saygı
  • Kalite ve güvenirliğe odaklı iş anlayışı
  • Sürekli gelişme ve geliştirme çağdaş yaklaşımıyla sistemli çalışma
  • Güven kelimesini şirket kültürü ile özdeşleştirme

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını şirketimizde hakim kılmak ve bu konuda perakende sektörünün lider bir kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmak.

Stratejimiz

Müşterilerimize sürdürülebilir kaliteyi sunmakla birlikte modern, güvenilir alışveriş ortamı oluşturmaktır.