Arama
Sarıyer - Ferahevler
Menü Kapat

Vernel Çamaşır Yumuşatıcısı 1,2L Supreme Glamour

Üretici: Vernel
57,90 ₺

Vernel Çamaşır Yumuşatıcısı 1,2L Supreme Glamour

Vernel Max Suprême ile giysilerinizde değerli Fransız parfümlerinin eşsiz kokusunu keşfedin!
Vernel Max Suprême Glamour ile Fransız şıklığıyla buluşun. Ağaçlardan ve çiçeklerden esen Vernel Max Suprême Glamour'ın büyülü kokusu sizi sarsın. Milyonlarca yumuşatıcı bileşeni ile zenginleşmiş kremsi formülü, giysilerinize karşı koyamayacağınız bir yumuşaklık verir ve özel bakım sağlar. Vernel Max Suprême, giysilerinizin uzun süre kalıcı Fransız parfümleri kokmasını sağlar.

Standart yumuşatıcılara göre 4 kat daha uzun süre kullanabileceğiniz Vernel Max Suprême ile büyüleyici koku ve yumuşaklığı yaşayın! İçerdiği parfüm kapsülleri ve yumuşatıcı aktif maddeler o kadar yoğundur ki; sadece 24 ml kullanarak 4 kat konsantre Vernel Max Suprême’i, standart yumuşatıcılarınıza göre 4 kat daha uzun süre kullanabilirsiniz. Çevre dostu formüle sahiptir.

Her zaman ürünlerin etiketinde belirtilen talimatlara uyun. Vernel Max Suprême sıvı çamaşır yumuşatıcının miktarını ayarlamak çok kolaydır. Doğru miktar için Vernel Max Suprême şişesinin kapağını kullanmanız yeterlidir. Kullanımdan önce Vernel Max Suprême konsantre çamaşır yumuşatıcıyı sulandırmayın. Yumuşatıcıyı doğrudan şişeden kapağa dökün ve sonra çamaşır makinesindeki yumuşatıcı bölümüne boşaltın.
4-5 kg (çamaşır makinesi):
24 ml: yumuşaklık ve koku için
48 ml: daha fazla yumuşaklık ve koku için
>5,5 kg (çamaşır makinesi):
55 ml: daha fazla yumuşaklık ve koku için
10L (elde yıkama):
16 ml: yumuşaklık ve koku için

0.0 0
Kendi yorumunuzu yazın Kapat
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel