Arama
Menü Kapat

Weber 17401004 Master Touch GBS Premium E-5775 Kömür Barbekü 57 cm Siyah

Üretici: Weber
GTIN: 077924085451
21.450,00 ₺

Weber 17401004 Master Touch GBS Premium E-5775 Kömür Barbekü 57 cm Siyah

Weber Master Touch Premium SE GBS 57 Cm Kömürlü Mangal Siyah E-5775 Bu 3'ü 1 arada kömür barbekü, ızgaralar, kızartır ve tütsüler.
Doğruda pişirme , dolaylı pişirme ve fümelemenin tadını çıkarın, bu barbekü her şeyi yapabilir.
GBS Pişirme ızgarası, sınırsız menü olanakları sağlarken, menteşeli kapak, ızgarada yemek yeme eğiliminde olmak için ellerinizi serbest bırakır.
Kömür halkası ve difüzör plakası yakıt verimliliğini sağlar ve düşük ve yavaş pişirme için mükemmel koşulları oluşturur.
Eşsiz barbekü planlanmış ve detaylar dikkate alınmıştır.

Temel Özellikler:
- Dökme Demir GBS Mühürleme Izgarası dahil.
- Porselen emaye hazne ve kapak.
- Dayanıklı, yerleşik kapak termometresi, mangalınızın sıcaklığını kolayca izlemenizi sağlar.
- Menteşeli kapak: Bu yeni tasarlanmış Paslanmaz Çelik kapak menteşesi, pişirirken kapağınızı başka bir yerde saklamak zorunda kalmamanızı sağlar. Weber çevirme aksesuarını kullanırken (ayrı olarak satılır) kapak hazneden çıkarılabilir.
- Gurme Barbekü Sistemi: ø 57 cm. Ağırlığında kaplamalı çelik pişirme ızgarası. Ortası çıkarılabilir özel bir merkez alanı ile donatılmıştır. Bu özellik, bir kızartma ızgarası, pizza taşı vb. Gibi özel GBS (Gurme Barbekü Sistemi) pişirme eklerini kolayca eklemenizi sağlamak için tasarlanmıştır (tümü ayrı satılır). Her seçenek size yeni tarifler denemek için sonsuz fırsatlar sunar.
- Paslanmaz Çelik menteşeli pişirme ızgarasının her iki yanında, kolayca kömür eklemenizi sağlamak için yukarı kaldıran alanlar vardır.
- iGRILL Braketi: iGRILL braketi, kullanım sırasında iGRILL Mini veya iGRILL 2'nizi (her biri ayrı olarak satılır) yerleştirmek için manyetik bir yüzey sağlar ve aynı zamanda 4 proba kadar depolayabilir. Kullanılmadığında iGRILL braketini çıkarın.
- Pişirme ızgarasının kavisli kolları, haznenin yan tarafına asılmasını sağlar.
- 1 Dokunma noktasına sahip kapakta paslanmaya karşı dayanıklı alüminyum kapak sürgüsü. Kapak sürgü temas noktası, artan konfor için kapak sürgüsündeki ısıyı yayar.
- One-Touch Sistemi paslanmaz çelik, külün kolay temizlenmesi ve mangal ızgarasının zahmetli yüksek ayarına gerek kalmadan sıcaklık kontrolü sağlar
- Tüm hava koşullarına dayanıklı dayanıklı tekerlekler.
- 2 Cam elyaf takviyeli naylon tutamak, yan tutamak entegre bir alet tutucusuna sahiptir.
- Paslanmaz Çelik Tek Dokunuşlu temizleme sistemi silikon kılıflı ve kül tablalı, külü boşaltmayı hızlı ve basit kılar.
- Ağır hizmet tipi çelik kömür ızgarası.
- Duman ayarları: Hazne menfezlerinin yeni şekli, tütsü yapmak ve düşük sıcaklıkta barbekü yapmak için mükemmel miktarda hava akışı sağlar.
- Tamamen kapalı yüksek kapasiteli kül tutucu, küllerin hızla üflenmesini önler ve hızlı ve temiz kül çıkarma işlemi için kolayca ayrışır.
- Kömür halkası ve Difüzör Plakası: Bu yeni araçlar, sıcaklığı daha uzun bir süre boyunca tutarlı ve düşük tutarak, fümelemenin tüm zevklerini kömürlü barbekünüze getirmenize yardımcı olacaktır. Bu yöntemi "düşük ve yavaş” olarak adlandırmayı severiz.
- Briket ölçme kabı.
- 2 Kömür ayraçları.
- Yaylı klips / itme pimi bacak tertibatı.
- Izgara Ölçüsü : 57 cm
- Ürün Ölçüsü : 100 x 65 x 76 cm (HxWxD)
- Ürün Ağırlığı : 24 kg
- Kutu Ölçüsü : 41 x 64 x 64 cm (HxWxD)
- Kutu Ağırlığı : 4 kg
- Kutu Hacim : 56 Desi
- Renk: Siyah

Weber 17401004 Master Touch GBS Premium E-5775 Kömür Barbekü 57 cm Siyah Şehrin en tazesi ve en kalitesi Sarıyer Market’e özel fiyatlar ile Weber 17401004 Master Touch GBS Premium E-5775 Kömür Barbekü 57 cm Siyah ürününü satın alabilirsiniz. Weber 17401004 Master Touch GBS Premium E-5775 Kömür Barbekü 57 cm Siyah Weber markası ile en iyi ürünleri sariyermarket.com’da buluşturuyor. Weber ‘a ait en iyi ve kaliteli ürünler için sizde Sarıyer Market üzerinden hemen siparişinizi oluşturun.

0.0 0
Kendi yorumunuzu yazın Kapat
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel